אודות EVERYBODY

שלום,

ונעים מאוד!

קוראים לי דקל ואני מי שעומדת (נושמת, קופצת ורצה) מאחורי המותג EVERYBODY,

שהוא מותג הספורט היחיד בארץ שמייצר בגדי ספורט איכותיים ומקצועיים ממידה 38 ועד מידה 52.

הקמתי את EVERYBODY בשנת 2016 מתוך אמונה שלכל אישה מגיע החופש להנות מספורט, אימון גופני, ריקוד או סתם טיול, בלי שאף אחד יגיד לה שבגלל המידה שלה היא לא יכולה.

משני פריטים ראשונים שייצרתי, היום מונה הקולקציה שלי למעלה מ 15 פריטים בצבעים בדים וטקסטורות שונות, כולם מעוצבים מפותחים ומיוצרים בארץ.

ואת הכל עושות איתי יחד

חבורת נשים מוכשרת ואמיצה שאחרי לא מעט זמן מבינה בדיוק מה אני רוצה מבגד הספורט שאני מייצרת וכמה חשוב לי כל פרט ופרט.

חוץ מלנהל את EVERYBODY אני גם עושה המון דברים שקשורים למה שאני מאמינה בו יותר מהכל וזה שאהבה וקבלה יצילו את העולם, או לפחות יעשו אותו למקום קצת יותר שמח,

מאמינה מאוד ב body positivity  או בעברית, דימוי גוף חיובי שעוזר לילדות ולנערות לגדול לנשים שמחות ומצליחות.

ואתן מוזמנות לקרוא על הכל בבלוג שלי

איפשהו בגיל בית הספר או הגן, מקבלת כל ילדה שקצת גדולה משאר הילדים את המסר שהיא צריכה להצטמצם, זה ממשיך איתנו כל החיים, אל תהיי קולנית, אל תהיי אסרטיבית, אל תתפסי מקום.
הצמצום הזה פוגע לנו בבריאות ומונע מאיתנו אורח חיים בריא ושמח.

זה מתבטא באופן מובהק בספורט, אני מנהלת קהילה של 6000 נשים מתאמנות בפייסבוק, לא רואים את זה בשום מקום אחר.
המסר הוא שכל מי שמתאמנת רזה, ואם את לא, לא כדאי שתרוצי, תרקדי או תקפצי, כך יוצא שיש המון נשים שמרגישות לא נח בסביבת אימונים ומוותרות מראש.

התמונה האחידה שהתרגלנו לראות, של נשים מסוג אחד גרמה להרבה נשים להרגיש לא טוב עם עצמן, למה 80% מהאוכלסיה צריכה לשאוף להראות כמו משהו שהן לעולם לא תגענה אליו?

אני שמתי לעצמי משימה לשנות את זה, להראות שיש מגוון סוגי יופי ולתת השראה לנשים ונערות לקום ולהגשים את החלומות שלהן לא משנה איך הן נראות בנות כמה הן ומאיזה רקע הגיעו.

אני מרצה לילדות בבית ספר יסודי ובגיל ההתבגרות הרגיש, זה כלכך קריטי שהן ישמעו בגיל הזה דברים שונים ממה שהן רואות באינסטגרם ובמדיה, לעורר בהן חשיבה ביקורתית כלפי ה”אידיליה” המשתקפת מפרסומות ותמונות מפולטרות ולדאוג שהן ידעו שיש מקום למגוון, והקסם שבהן הוא השוני, זה מה שעושה אותן מיוחדות וזה מה שצריך לעודד אותן, לא לצמצם ולא להתחבא.